INTERHOUSE LYCEUM farzandingiz uchun sifatli ta'lim olish uchun sizning tanlovingizdir!
Farzandingizga eng yaxshi o'quv muhitini yaratish uchun biz klassik ta'limning zamonaviy usullar va jihozlar bilan noyob uyg'unligini taklif etamiz.
INTERHOUSE LYCEUMda farzandingiz nafaqat barcha fanlar bo'yicha bilim oladi, balki ularning ijodkorligi, umumiy ko'nikmalari va yetakchilik fazilatlarini ham rivojlantiradi.
Biz farzandingizga maktabdan universitetgacha bo'lgan butun yo'li davomida yordam berilishini kafolatlaymiz. Tajribali o'qituvchilarimiz har bir talabani mustaqil hayotga va muvaffaqiyatli martabaga tayyorlaydilar.

INTERHOUSE LYCEUM — ваш выбор для качественного образования вашего ребенка!
Мы предлагаем уникальное сочетание классического образования с современными методиками и оборудованием, чтобы обеспечить вашему ребенку самые лучшие условия для учебы.
В INTERHOUSE LYCEUM ваш ребенок не только получит знания по всем предметам, но и разовьет свои творческие способности, общие навыки и лидерские качества.
Мы гарантируем, что ваш ребенок пройдет весь путь от школьника до студента университета с нашей помощью. Наши опытные преподаватели подготовят каждого ученика к независимой жизни и успешной карьере.